Recenze

Napište svou recenzi nebo zkušenost

Výzva pro všechny klienty a klientky Fit & Relax studia.

Napište recenzi, jak se Vám ve studiu líbilo.

Co byste chtěli sdělit ostatním a podělte se o své úspěchy, jak se Vám daří plnit si svůj sen za lepší postavou a zdravějším tělem, ať ostatní naladíte a nakazíte je dobrou náladou. Protože, nikdo pro Vás neudělá víc než vy sami.

Nebo jak Vám pomohlo ukrojit si pár minut pro sebe při relaxaci a odpočinku, či jak se Vám ulevilo od bolavých a narovnaných zad.

Recenze pište na e-mail : relaxdoksy@seznam.cz

Požádala jsme o recenzi paní Nečilovou, která vyzkoušela všechny služby, které nabízím, včetně ukázky práce Lumi Spa, taky si vyzkoušela všechny barvy rtěnek a tady je její recenze, kterou mi poslala: z 3.8.2018

"Děkuji za to, jak jste se o mě celý týden starala, díky Vašim masážím byla dovolená v Doksech dokonalá. Vyzkoušela jsem všechno co nabízíte a přístroje, které používáte. Jako milovnice rtěnek jsem si užila hledání té nejlepší barvy pro mě. Nejvíc chci vyzvednout Váš přátelský přístup.Chci Vás moc pochválit a doporučit. Přeji hodně spokojených zákazníků. Nečilová."

Galvanické lázně dělají zázraky: reference paní Míly 4.1.2018

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za ošetření , díky , kterému jsem zvládla důležitou schůzku. Tři dny jsem se nemohla hnout a narovnat, protože se mi zablokovaly záda a již po prvním ošetřením jsem cítila úlevu od bolesti a druhý den, když jste mi nabídla ještě jedno ošetření, tak sem se narovnala a bolest byla pryč. Neuvěřitelné. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

 

Super reference od kamarádky Zuzky, její  nedávný telefonát mě potěšil:

"Ty, jó, já používám jen 14.dní ten Anticelulitidní krém a mám celkově pevnější tělo a úbytek cm, manžel mě maže a nešetří, určitě mi další objednej, já tu celulitidu chci porazit... :-)"

Nová reference od Kristíny z 30.3.2017

Do VacuShape jsem chodila 2 měsíce 2x v týdnu celkem pravidelně a výsledek je viditelný zpevněná stehna-žádné klepavé a vyhlazená kůže. Na kila jsem nezhubla, což jsem ani neočekávala, protože se ráda najím, ale i tak chci doporučit všem, protože je to dobrá příprava nohou na léto. A také jsem ráda, že mi bylo umožněno chodit v pozdějších hodinách po práci a vyčistit si hlavu za což děkuji a přeji mnoho spokojených klientek, které ráda doporučuji Kristína B.

Recenze od paní Zděnky z Facebooku ze dne 17.8.2016:

Dnes jsem navštívila Studio Relax a byla jsem velmi mile překvapena. Pěkné prostředí, velmi milá a vstřícná paní "šéfová", lidský a usměvavý přístup. Prostě paráda. Odpočinula jsem si, zrelaxovala se - i s odborným výkladem. Pokud máte zájem a potřebu" dobít baterky", můžu jen doporučit. Děkuji za příjemně strávenou hoďku a už se těším na další návštěvu. Přeji ať se daří.

Milá recenze od paní Jany z Mladé Boleslavi 27.4.2016

Ve studiu Fit&Relax Doksy Vás s úsměvem přivítá majitelka Lenka Schererová, která studio vede od srdce a s láskou k pohybu.
Studio je umístěné na dobrém místě v centru městečka Doksy, je lehce dostupné autem i pěšky. Ve studiu si zacvičíte, zpevníte postavu, zhubnete, nebo jenom vydechnete po náročném pracovním dnu.
Nejvytíženější a s nejlepšími výsledky je zde chůze na pásu v podtlakovém stroji Vacushape. Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je postačující. Majitelka hlídá a doporučuje využití optimální tepové frekvence pro nejlepší výsledky .Majitelka studia nabízí taktéž masáže zad, šíje, dolních a horních končetin, břicha, lymfodrenáž horních a dolních končetin a reflexologii nohou a rukou. Zakoupit si můžete výrobky české firmy Batavan na zpevnění kůže a podporu ke zmírnění celulitidy. Po dohodě je možné individuální cvičení s odborným dohledem.
Majitelka studia připravila pro své klienty další  novinku Kavitaci Bezbolestnou liposukci, při které můžete zbavit se tuků na místech, které nejdou odstranit cvičením. Nebojte se do studia objednat mohu jen vřele doporučit, nelituji času stráveného cestou do Doks. Jana Kopecká

 

Nová recenze od paní Hrdinové 27.3.2016:

Dobrý den , všem kteří chtějí zredukovat svou váhu vřele doporučuji cvičení na VACUSHAPE.
Během měsíce jsem zhubla o 4kg + úbytek cm v pase,hýždích a bocích.
Snažím se chodit min.2krát týdně.
Během krátké doby je Vaše snaha na postavě viditelná.Určitě si všimne i Vaše okolí.
Hrdinová - Bělá p.Bezdězem

 

Spokojená klientka Zuzka, Doksy: 

 "Každému, kdo chce zpevnit postavu a zhubnout chci doporučit VacuShape. 10x jsem na Vacu jezdila do Č. Lípy a byla jsem s úbytkem cm nadmíru spokojená. Když jsem se dozvěděla o novém studiu v Doksech odchodila jsem 10 vstupů 3x týdně, jak je pro nejlepší výsledek doporučeno. Celulitida je pryč, po 3 měsících obleču kalhoty, které ležely 3 roky ve skříni. Nyní chodím cvičit na stroj Fiveriders, kde podle video návodu posílím všechny svaly na těle. Také, jsem si nechala zkontrolovat jídelníček, už vím, že si nemám kupovat light jogurty, a protože jím celkem správně a cvičím, nemusím držet žádné diety, a přesto hubnu. Doporučuji všem, kdo se trápí s postavou a chtějí něco málo začít dělat, ať se nebojí objednat. Ve studiu je to příjemně strávený čas, Lenka vám poradí. Za to, že jsem doporučila mamku, která se chodí odpočinout do masážního křesla jsem dostala jako dárek vstup do Vacu zadarmo. Jsem ráda, že tu máme možnost cvičení a odpočinku, všem vřele doporučuji.  Zuzka."

 

Krásná recenze od klientky Martiny, Doksy :


Povinností každého z nás je určitě starat se co nejlépe o svou psychickou i fyzickou kondici. Výborná zpráva je, že i v malém městě jako jsou Doksy, je takové místečko, jako je FIT A RELAX STUDIO, kde se kondice udržuje přímo báječně. Ať už odpočinkem a nahříváním ve Vibrosauně, masážním křesle nebo cvičením za pomoci podtlaku na Vacushape. Vše jsem několikrát vyzkoušela a můžu zodpovědně doporučit všem bez rozdílu věku a pohlaví. Žádné dojíždění za cvičením a relaxem do větších měst, báječné Studio máme všichni přímo pod nosem.
Martina

 

Vánoce jsou za rohem

věnujte poukaz na moje služby věnujte relax a odpočinek.

tělo bez celulity? ano

Galvanické ošetření, zpevní kteroukoliv část těla, hloubková lymfodrenáž, odvodňuje, zmešuje strie a pomáhá od bolesti.

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE akce

Bezbolestná liposukce : rozštěpí tukové buňku v oblasti břicha doporučení 6-9 x cena 450,-

Přihlášení